Wednesday, January 23, 2019

Bilingual Services for Poles and Brits

Walentynki w pubie Belvedere


Nasza największa (choć nie jedyna!) impreza walentynkowa odbędzie się we wtorek, 14 lutego, w popularnym polskim PUBIE BELVEDERE, w samym sercu Acton.

W celu zakupu wejsciowki prosze kliknac na "Buy Now"  Przy wejsciu do klubu zostana Panstwo poproszeni o imie i nazwisko osoby placacej przez PayPal.

 

Polskie wódki i sparkling perry


Belvedere to stylowy pub, z przestrzenią do tańca i możliwością zaakomodowania 400 osób. Pub, prowadzony i obsługiwany przez polską ekipę, oferuje nie tylko polskie klimaty, ale również duży wybór polskiego piwa i wódek. W czwartki wieczorem trwają tam „happy hours”, podczas których wszystkie drinki oferowane są po £ 1.75. W soboty, kiedy pub jest czynny aż do 1.30, w Belvedere odbywają się tam polskie imprezy z udziałem DJ-a

Na nasze Walentynki Belvedere zostanie specjalnie udekorowany. Manager pubu przeznaczył dla nas 10 butelek sparkling perry (czyli musującego wina z gruszek), które rozlosujemy wśród uczestników Walentynek ok. 20.30 i które będzie można skonsumować na miejscu.


Pub Belvedere: 106-112 Acton High Street W3 6QY
Najbliższe metro: Acton Central, 10 min pieszo od Acton Town
Autobusy: 70, 207, 266, 607, E3 (przystanek Acton Old Town Hall)


The Joy i dedykacje muzyczne


W Walentynki bawimy się przy muzyce granej na żywo przez wypróbowany na licznych imprezach, zespół THE JOY. Zespół, prowadzony przez profesjonalnego muzyka jest jednym z najlepszych w Londynie. Ma w swoim składzie dwóch świetnych wokalistów: (kobietę i mężczyznę), a oprócz klawiszy wykorzystuje również inne instrumenty, najczęściej saksofon.
The Joy ma w repertuarze ponad 300 polskich i światowych przebojów, w ciekawych, zróżnicowanych aranżach.

Podczas Walentynek zespół będzie nie tylko grał muzykę taneczną, ale również wykonywał piosenki na życzenie i dedykacje muzyczne nie tylko dla zakochanych. Aby zamówić wybrana piosenkę wystarczy wysłać email z tytułem piosenki oraz treść dedykacji na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Piosenki będzie można również zamówić na miejscu.


Wróżby walentynkowe w Belvedere


W naszej imprezie weźmie udział WRÓŻKA EVA, która zaprasza na profesjonale wróżby miłosne na Walentynki. Wśród uczestników imprezy wylosujemy jedną bezpłatną wróżbę. Pozostali zainteresowani będą mogli skorzystać z 15-minutowego seansu Tarota lub numerologii w ramach walentynkowej promocji za £8.

Wróżka Eva ma wieloletnie doświadczenie w Tarocie, numerologii i Białej Magii. Korzysta ona z Tarota i numerologii do rozwiązywania problemów partnerskich, życiowych i finansowych. Prowadzi również seanse Białej Magii, podczas których: odcina pecha, negatywną energię, dokonuje oczyszczania energetycznego osób i pomieszczeń, wykonuje rytuały przyciągające pieniądze, miłość i szczęście oraz rytuały ochronne.

Wróżka Eva: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , mob:079 49 587 922